www.lojra247.al

Lojra Falas 247
Lojrat Arcade ju vine falas online. Ne ju ofrojm argëtim dhe lojra fiksuese për të luajtur gjatë gjithë ditës. Mos u mendo gjatë por luaj!

Has Alexa Rank of # 1703827 and Google Page Rank of # 3.

Updated at Apr 10 2014 10:36:34 GMT

Alexa stats ( Rank: #1703827 )

Compare this site to:

traffic alexa for www.lojra247.al

Magestic Backlinks for: www.lojra247.al

backlink for www.lojra247.al

About site

IP Address87.117.250.226
Server LocationUnited Kingdom (54,-2)
Main countryAlbania
Page Speed73.8 Kb/s
Page Size109.8 Kb
Links IN35
Web serverMicrosoft-IIS
Web CharsetUTF-8
Keywordlojra,falas,247

<h1> Tag (1)

Lojra 247 , 

<h2> Tag (0)

<strong> Tag (0)

<b> Tag (0)

Hot Words Find

të , më , në , për , dhe , lojra , Lojrat , Lojra , Shah , një , gara , t’u , makiazhLojra , faqe , gjitha , Loja , Shahut , Santa , PRO , Barbi , ... , Top , Gara , 

Nofllow Links (0)

Outbound Links (2)

http://igre247.net/
http://vipigrice.com/

Images Without Alt (35)

http://www.lojra247.al/content/icons/kamioni-i-santa-klausit-2-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/gjuajtja-e-mrekullueshme-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/leshimi-vdekjeprures-i-golemit-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/sfungjeri-bob-ne-gara-me-makina-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/gjej-ndryshimet--icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/loja-e-shahut-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/formuese-hirushja-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/makijazhi-i-bratz-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/shah-3d-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/shah-flash-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/bosi-i-tortave-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/veshja-e-barbit-per-mbremjen-e-festes-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/barbi-dhe-moda-perreth-botes-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/barbi-princesha-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/shah-online-icon-1.jpg
http://www.lojra247.al/content/icons/skuadra-plackitese-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/karta-2-e-cmendur-e-golfit-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/shoferi-i-shpejtesise-3d-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/gara-atv-e-bart-simpson-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/shfarosja-e-kuqe-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/parkingu-i-taksive-ne-nju-jork-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/hedhje-shtize-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/nevoja-per-uje-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/superqitesit-e-pistoletave-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/sfida-e-motorit-te-bart-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/gara-e-fuqishme-e-makinave-3d-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/ndertuesi-moster-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/shpejtesia-ne-qytet-3d-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/supermakinat-jashte-kontrollit-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/vrapimi-i-tomit-ne-xhungel-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/garuesi-superhero-3d-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/parkingu-pro-v8-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/detyra-e-njeriut-vizatim-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/sfida-pro-e-bmx-icon-1.png
http://www.lojra247.al/content/icons/fast2speed-me-e-kerkuara-icon-1.png

Http Header

HTTP/1.1 200 OK
Date: Thu, 10 Apr 2014 10:36:32 GMT
Server: Apache
X-Powered-By: PHP/5.4.27
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
Set-Cookie: PHPSESSID=5d77fa4097cbf5a98e2545ce62a12e93; path=/
Vary: Accept-Encoding
Connection: close
Transfer-Encoding: chunked
Content-Type: text/html

Dns Recode

HostTypeTarget / IP(ipv6)TTLOther
lojra247.alA87.117.250.22614400class:IN
lojra247.alNSns1.euro-space.net86400class:IN
lojra247.alNSns2.euro-space.net86400class:IN
www.lojra247.alCNAMElojra247.al14399class:IN
lojra247.alSOA14400mname:ns1.euro-space.net
rname:support.euro-space.net
serial:2014040801
refresh:43200
retry:7200
expire:1209600
minimum-ttl:10800
class:IN
lojra247.alMXlojra247.al14400pri:0
class:IN
lojra247.alTXT14400txt:v=spf1 ip4:87.117.250.226 +a +mx + ~all
entries:Array
class:IN

Whois data

lojra247.al domain is not supported